MOTOSERCE 2026 w Bytomiu

26.04.2026 r. braliśmy udział w rozpoczęciu sezonu motocyklowego połączonym z ogólnopolską akcją krwiodawstwa pod nazwą Motoserce.

Od godziny 10:00 do 15:00 przy ul. Brzezińskiej 27 w Bytomiu prowadzona była zbiórka krwi.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli skorzystać z symulatora dachowania i zobaczyć jak działają prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa podczas tak groźnej sytuacji. Dodatkowo, każdy kto odwiedził nasze stanowisko otrzymał element odblaskowy.

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych tego typu akcjach!

Przeczytaj również

Zmiany w przepisach dotyczących punktów karnych
Zmiana godzin pracy biur obsługi klienta
Piknik zdrowia w Siemianowicach Śląskich
Warsztaty dla przedszkolaków
XXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Dla Szkół Ponadpodstawowych – Etap Wojewódzki
Czewa Bike Fest 2026
Przejdź do treści