2 czerwca br. wzięliśmy udział w “Pikniku Bezpieczeństwa”, który został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.
Wydarzenie odbyło się w Radlinie przy Miejskim Ośrodku Kultury a uczestnikami wydarzenia byli uczniowie z okolicznych szkół.
Każdy uczestnik odwiedzający stanowisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach mieli możliwość skorzystać z symulatora dachowania oraz symulatora zderzeń. Elementy, w które było wyposażone stanowisko miały na celu uświadomić jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa w pojeździe.


