W niedziele 21 czerwca br. jako Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach zorganizowaliśmy „Piknik Bezpieczeństwa”, którego celem było propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Wydarzenie miało charakter praktyczno- edukacyjny i obejmowały:
- Warsztaty na symulatorach : dachowania, zderzenia oraz jazdy jednośladem
- Pokazy strażackie : prezentacja pojazdów bojowych oraz wydobywanie poszkodowanego z wraku samochodu
- Spotkania z lokalną Policja
- Spotkania z kierowcą rajdowym oraz prezentacja samochodu wyścigowego







