Piknik “Bezpiecznie w podróży” oraz tradycyjne święcenie pojazdów

W niedzielę byliśmy obecni na pikniku “Bezpiecznie w podróży”, zorganizowanym w Parku im. św. Jana Pawła II w Zabrzu, podczas którego w pobliskiej Parafii św. Wojciecha, po każdej mszy świętej nastąpiło tradycyjne święcenie pojazdów – wspomnienie św. Krzysztofa.

Podczas pikniku, uczestnicy mogli skorzystać z naszych symulatorów:
– dachowania,
– zderzeń,
– czasu reakcji
oraz zobaczyć, jak wygląda od środka pojazd egzaminacyjny na kat. B prawa jazdy.

Dodatkowo, nasza Zebra rozdawała elementy odblaskowe, by każdy uczestnik ruchu drogowego poruszający się po zmroku był widoczny.

Przeczytaj również

Zmiany w przepisach dotyczących punktów karnych
Zmiana godzin pracy biur obsługi klienta
Piknik zdrowia w Siemianowicach Śląskich
Warsztaty dla przedszkolaków
XXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Dla Szkół Ponadpodstawowych – Etap Wojewódzki
Czewa Bike Fest 2026
Przejdź do treści